Дякую дуже задоволений замовленням!) єдине що викликало занепокоєння це поворотники, чомусь ті які стандартні з фарами не чіпляють контакт(що на лівій що на правій), вирішиням було поставити базу з опігінальних фар і все запрацювало) восьому іншому супер! Дякую, рекомендую
Дякую дуже задоволений замовленням!) єдине що викликало занепокоєння це поворотники, чомусь ті які стандартні з фарами не чіпляють контакт(що на лівій що на правій), вирішиням було поставити базу з опігінальних фар і все запрацювало) восьому іншому супер! Дякую, рекомендую